Voertuigen

Online veiling : Gemeente Begijnendijk Aantal Loten Aantal Biedingen Sluitingstijd
Fietsen 6 27 26 Februari 2018 18:02
Scootmobiel 1 10 26 Februari 2018 18:04
Tractor 1 16 26 Februari 2018 18:00
Online veiling : Agentschap Wegen en Verkeer Aarschot Aantal Loten Aantal Biedingen Sluitingstijd
Aanhanger dubbelas 1 7 28 Februari 2018 18:09
Onderdelen 1 0 28 Februari 2018 18:08
Onderdelen en toebehoren 1 2 28 Februari 2018 18:44
Online veiling: Groendienst West-Vlaanderen De Gavers Aantal Loten Aantal Biedingen Sluitingstijd
Lichtevracht auto 1 13 26 Februari 2018 18:00
Online veiling: Materialen HVZ Taxandria Aantal Loten Aantal Biedingen Sluitingstijd
Aanhanger dubbelas 1 16 27 Februari 2018 18:09
Jerrycan 1 0 27 Februari 2018 20:14
ONLINE veiling: Gemeente Merksplas Aantal Loten Aantal Biedingen Sluitingstijd
Motors 1 2 26 Februari 2018 18:55
Schroot 1 9 26 Februari 2018 18:20
Online veiling : Diverse Materialen Aantal Loten Aantal Biedingen Sluitingstijd
Jongensfiets 2 1 8 Maart 2018 18:10
kinder fiets 3 0 8 Maart 2018 18:09
Step 1 0 8 Maart 2018 18:14
Vrachtwagen Man 1 1 8 Maart 2018 18:00
Magazijn veiling io-auctions Te weelde Belgie Aantal Loten Aantal Biedingen Sluitingstijd
Borstelwagen 1 0 2 Maart 2018 19:25
sneeuwketting 1 0 2 Maart 2018 18:40
Trekhaak 1 0 2 Maart 2018 20:04
Online veiling: Stad Hasselt Aantal Loten Aantal Biedingen Sluitingstijd
4/5-Deurs 6 0 16 Maart 2018 18:17
Brommer 4 0 16 Maart 2018 18:36
Diverse 1 0 16 Maart 2018 18:16
Lichte vracht 18 0 16 Maart 2018 18:00
Monovolume 1 0 16 Maart 2018 18:25
Oplegger 1 0 16 Maart 2018 18:31
Veegwagen 1 0 16 Maart 2018 18:15
Vrachtwagen Iveco 2 0 16 Maart 2018 18:13
Vrachtwagen Daf 1 0 16 Maart 2018 18:11
Vrachtwagen Mercedes Benz 1 0 16 Maart 2018 18:12
online veiling : Diverse voertuigen Aantal Loten Aantal Biedingen Sluitingstijd
4/5-Deurs 1 8 6 Maart 2018 18:00
Bakwagen 1 2 6 Maart 2018 18:05
Online veiling : Diverse meubelen en decoratie Aantal Loten Aantal Biedingen Sluitingstijd
Step 4 0 12 Maart 2018 19:28