4 loten in deze categorie Foto's bij de loten tonen
  lot Naam Biedingen Hoogste Bod Sluitings Datum
2568-101 Ronde lamp
Grote ronde lamp met diverse pitten, inclusief pallet. Diameter: circa 70cm.
2 € 34,00 De veiling is afgelopen
2568-179 Lamp
Lamp met glazen bol, bedrukt met diverse bloemen. Diameter: circa 25cm.
4 € 11,00 De veiling is afgelopen
2568-184 Tiffany lamp
Tiffany lamp, licht beschadigd. Dient gerestaureerd te worden. Diameter: circa 45cm.
8 € 25,00 De veiling is afgelopen
2568-187 Metalen lamp
31 € 695,00 De veiling is afgelopen Status
Hier bent u de hoogste bieder Hier bent u de hoogste bieder
Er wordt veel op dit lot geboden Er wordt veel op dit lot geboden
Nieuw toegevoegd in de laatste 24 uur Nieuw toegevoegd in de laatste 24 uur