© 2018 IO Auctions

Veilinggegevens

Start Datum:
4 Juni 2018 16:00
Eind Datum:
25 Juni 2018 18:00

Toelichting

Kijkdag:

Uitsluitend : Vrijdag 22 Juni 2018 van 10.00 tot 12.00 uur Geeneinde 54 Hal 8 (oude legerbasis), 2381 Weelde, BelgiŽ

Betaling:
Betalingsopdracht uiterlijk op 29 Juni 2018 op ons rekeningnummer.

Ophaal Data:
Uitsluitend op: Vrijdag 6 Juli 2018 van 10.00 tot 12.00 uur , Geeneinde 54 Hal 8 (oude legerbasis), 2381 Weelde, BelgiŽ.

twitterbutton.nl

LET OP! Indien 5 minuten vůůr het sluiten van een kavel nog een bod wordt uitgebracht op dit kavel, wordt de veiling voor deze kavel met 5 minuten verlengd.
LET OP! Uw inloggegevens zijn uw facturatiegegevens, na toewijzing zijn deze onwijzigbaar.
LET OP! Kavels worden chronologisch qua tijdsspanne afgesloten, naast de kavelinfo ziet U de juiste sluittijd.

Deze veiling staan onder toezicht van een gerechtsdeurwaarder.
Loten sorteren op lot nummer
3225-001. 5-persoons buitenspa
Jacuzzi's
Buitenspa afmeting circa 2300x2200x950mm, materiaal: Acryle (glasvezel versterkt) , 5 personen (4 zitplaatsen en 1 lig plaats), capaciteit 1170L, gewicht circa 280kg, totaal circa 65 jets (52 massagejets en 13 airjets), incl. trap, cover en coverlift, bak is geisoleerd, kleur schelp: goud, kleur bak: bruin hout, cover kleur: bruin hout, LET OP!!! Hout licht beschadigd door transport, demo model, nooit gebruikt (VOOR MEER FOTO'S KLIK HIER)